Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Reklama pro firmy

Reklama pro firmy...na vozech TAXI
Taxi reklama

Taxi reklama patří mezi bezkonkurenční komunikační nástroj. Každý, kdo jen na chvilku odejde z domova či zaměstnání, může být vystaven Vaší reklamě na každodenní bázi.
Nabídkou našich produktů taxi reklamy reagujeme na existující poptávku po nových a netradičních médiích. V západní Evropě a USA je taxi reklama velmi zajímavou a hlavně oblíbenou součástí kampaní renomovaných světových společností.
Vizuální zpracování pohybujících se vozidel zaujme na ulicích širokou pozornost veřejnosti, kterou si Váš produkt či služba zákonitě zaslouží.

Jde o unikátní a hodnotnou investici, která umísťuje sdělení na dynamičtějších místech, než kdykoliv předtím a dokáže oslovit tisíce potencionálních zákazníků, na rozdíl od tzv. billboardových poutačů.
Nabízíme různé metody taxi reklamy, které jsme schopni nastavit přesně podle Vašeho přání.

 
Cena reklamy je také velice lákavá a věřte,že v době krize je reklama a investování,nejlepší řešení jak firmu zachovat na předních pozicích před krutou konkurencí
 
Důvody, proč zrovna taxi reklama
  1. Díky nenáročné realizaci, instalaci a odstranění Vašich reklam dává možnost naprosto přesného naplánování a trvání reklamní kampaně od několika týdnů až po 1 rok.

  2. Vozidla taxi přibližně 95% své životnosti stráví v ulicích měst a reklamní panel na nich umístěný zaujímá pozornost jak chodců, tak i ostatních řidičů.

  3. Řidiči taxi se zdržují se svými vozy vždy na frekventovaných místech, kde je vysoká koncentrace lidí - Vašich potencionálních zákazníků. Na rozdíl např. od tramvají, na kterých se též vyskytují reklamní poutače, vozy taxi jezdí celým městem a ne jenom po své jediné vytýčené trase.

  4. Díky kampani ušité Vám na míru osloví taxi reklama i velmi úzké spektrum cílových zákazníků, jelikož se vozy taxi vyskytují na určitých místech v určitém čase (centrum města, letiště či fungují v noci) nabízí se Vám zcela nové možnosti. Výhodně lze opravdu přesně zasáhnout takové zákazníky, jako jsou např: obchodní cestující, management, skupiny s vyššími příjmy, turisti či mládež.

  5. Taxi reklama pojme nejnižší náklady mezi hlavními médii, poskytujícími reklamní služby.

  6. Maximalizuje garanci penetrace trhu.

  7. Taxi reklama je vidět 24 hodin denně, 365 dní v roce.

TOPlist